JAK TO U NÁS CHODÍ PŘI DOUČOVÁNÍ

Doučování a příprava na přijímací zkoušky

Doučování učiva ZŠ i SŠ a dalších vybraných předmětů

Studio Bořislavka nabízí pravidelné doučování Vašich dětí v rozsahu učiva základní i střední školy zkušenými lektory, a to individuálně nebo ve skupině. Doučovat lze i předměty vysokých škol.
Doučování zahrnuje doučování konkrétního předmětu, výuku jazyků, všeobecnou přípravu do školy (DÚ, diktáty…), procvičování školní látky, příprava na testy a zkoušení.
Nabízíme Vám první hodinu zdarma, kdy na začátku spolupráce lektor při setkání s rodičem a dítětem probere rozsah učiva, na které se bude při doučování zaměřovat a zjistí úroveň dosavadních znalostí a schopností dítěte. Cílem je sestavení vyučovacího programu dítěti na míru. Pomůžeme Vám vypracovat dlouhodobý plán kvalitního doučování tak, aby se Vaše dítě necítilo přesycené informacemi a mělo radost ze svých pokroků.

Systematická příprava na přijímací zkoušky

Výběr správné střední školy je velice důležitý a udává směr, jakým se bude odvíjet další vzdělávání. Pro své děti chcete to nejlepší a s tím souvisí i kvalita zařízení, kde by vaše dítě mělo maturovat a případně se připravit ke studiu na vysoké škole. Dostat se na vysněnou SŠ není vždy jednoduché. Studio Bořislavka nabízí kvalitní doučování k přijímacím zkouškám na střední školu. Naši lektoři vám jsou plně k dispozici. Nabízíme Vám první hodinu zdarma, kdy na začátku spolupráce lektor při setkání s rodičem a dítětem probere rozsah učiva, na které se bude při doučování zaměřovat a zjistí úroveň dosavadních znalostí a schopností dítěte. Připravíme studijní plán na míru: Získání studijních materiálů a podkladů k přijímacímu řízení, testování znalostí klienta a vytvoření studijního plánu, výuka a simulace přijímacích testů.

Příprava k přijímacím zkouškám na vysoké školy

Studio Bořislavka nabízí kvalitní doučování matematiky k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Nabízíme Vám první hodinu zdarma, kdy na začátku spolupráce lektor při setkání se studentem probere rozsah učiva, na které se bude při doučování zaměřovat a zjistí úroveň dosavadních znalostí. Připravíme studijní plán na míru: Získání studijních materiálů a podkladů k přijímacímu řízení, testování znalostí klienta a vytvoření studijního plánu, výuka a simulace přijímacích testů.