NAŠI LEKTOŘI

KDO SE VÁM U NÁS BUDE VĚNOVAT?

1

ODBORNÁ KVALIFIKACE

Každý lektor prochází náročným výběrem, který vychází jak z kvalifikačních požadavků, tak z didaktických dovedností, praxe i samotného přístupu ke studentům.

2

PŘÁTELSKÝ PŘÍSTUP

Naši lektoři se během kurzu věnují každému studentu individuálně a společně nacházejí cestu pro úspěšné zvládnutí překážet, které učení cizímu jazyku přinášejí.

3

ČASOVÁ FLEXIBILITA

Výhodou individuálních kurzů je jejich flexibilita, uděláme vše pro to, aby se lektoři přizpůsobili Vašim časovým požadavkům a výuka byla pro Vás plnohodnotným přínosem.

JAZYKÁŘI

MARKÉTA SKALOVÁ

Lektorka vystudovala obor geochemie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy, kde získala titul RNDr. Rok studovala v Londýně, absolvovala pedagogický rekvalifikační kurz Lektor.

Poznejte mě blíže 🙂

MARCELA HÁJKOVÁ

Lektorka italského jazyka od roku 1996. Vystudovala studijní obor Obchod a cestovní ruch. Učitelská kvalifikace - SJZ z italštiny v Praze, zahraniční jazykové kurzy v Itálii.

Poznejte mě blíže 🙂

JARMILA KREJCAROVÁ

Mám ráda prima lidi, dobré víno a zbožňuji kočky. Nabízím zábavné kurzy francouzštiny, ruštiny a češtiny pro dospělé, možnost výuky u skleničky vína:-) Mám mnohaletou praxi s velmi dobrými výsledky. Těším se na Vás!

Poznejte mě blíže 🙂

RENATA LANGOVÁ

Renata vyučuje děti anglický jazyk inovativní metodikou „The Adventures of Hocus and Lotus“. Ve svých kurzech uplatňuje též prvky Montessori pedagogiky.

Poznejte mě blíže 🙂

TATIANA SHCHETNIKOVA

Lektorka pochází z Jekaterinburgu. V Praze studuje mediální studia na Metropolitní univerzitě. S výukou ruštiny má několikaleté zkušenosti, vyučuje nejen základní gramatiku, ale i např. obchodní ruštinu se zaměřením na marketing.

Poznejte mě blíže 🙂

YANA SORROSA

Lektorka je logopedka, vystudovala obor učitelství předškolních dětí a psychopedagogiku na Univerzitě Laica v Guayaquilu v Ekvádoru. Má mnohaleté zkušenosti s výukou předškolních dětí v různých multikulturních prostředích.

Poznejte mě blíže 🙂

JACQUES JOSEPH

Jsem rodilý Čecho-Francouz a absolvent FF UK v Praze, v současnosti v doktorském studiu. Narodil jsem se a vyrůstal v Plzni, ale taky trochu v Lyonu.

Poznejte mě blíže 🙂

MILADA KREJČÍ

Narodila jsem se v Praze, ale pocházím z bilinguální rodiny (maminka Němka, tatínek Čech). Češtinu pro cizince, němčinu a angličtinu vyučuji na všech úrovních, včetně přípravy na zkoušky a certifikáty.

Poznejte mě blíže 🙂

RAÚL SORROSA

Lektor je rodilý mluvčí původem z Ekvádoru. Více než 17 let žije v Praze, velmi dobře ovládá i český jazyk.

Poznejte mě blíže 🙂

TEREZA LUKEŠOVÁ

Moji velkou vášní je německý jazyk a výtvarné umění. Němčinu považuji za svoji druhou mateřštinu a ráda Vás naučím i na kteroukoli mezinárodní zkoušku. Současně jsem ilustrátorka na volné noze zapojená do spousty projektů, ilustruji knihy, deskové hry. Mám vlastní značku broží Tennessee cats. Věnuji se kostýmnímu návrhářství a scénografii.

Poznejte mě blíže 🙂

HANA KEYMANESH

Lektorka je absolventkou Univerzity Karlovy oboru rusistika – hebraistika, nyní je doktorandkou oboru Dějiny a kultury zemí Asie a Afriky. Několik let strávila vědeckými výzkumy v oblasti Ingušska, Čečenska, Dagestánu a Kazachstánu a absolvovala stáže na dvou předních univerzitách v Moskvě.

Poznejte mě blíže 🙂

REKVALIFIKACE

MONIKA VODIČKOVÁ

Garantka rekvalifikačního kurzu Lektor dalšího vzdělávání.

Poznejte mě blíže 🙂

LENKA ADÁMKOVÁ

Garantka rekvalifikačního kurzu Pracovník v sociálních službách.

Poznejte mě blíže 🙂

HUDBA

JANA RAUSCHOVÁ

Jsem studentka Pedagogické fakulty UK, obor Hudební výchova – Anglický jazyk. Od roku 2003 do roku 2015 jsem se na ZUŠ Bedřicha Smetany v Plzni věnovala sborovému i sólovému zpěvu.

Poznejte mě blíže 🙂

ANNE FRANCOISE JOSEPHOVÁ

Vystudovala herectví na KALD DAMU. Je lektorkou dramatické výchovy, stepu a anglického jazyka. Několik let vyučuje děti předškolního a mladšího školního věku hudebnímu umění, a to hře na klavír a zpěvu (hlas mezzosoprán).

Poznejte mě blíže 🙂

SEBASTIAN SKALICKÝ

Sebastian vystudoval kytaru pod vedením Oscara Duriexe a Justina Lavashe. Je aktivním hráčem v různých kapelách moderních stylů. Má mnohaletou praxi ve výuce klasické i elektrické kytary. Jako rodilý Ekvádorec žijící od ranného dětství v Praze vyučuje ve Studiu Bořislavka také španělštinu.

Poznejte mě blíže 🙂

POHYBOVÉ KURZY

ANNA RAUSCHOVÁ

Vystudovala jsem obor Pedagogika tance na HAMU, jsem lektorka jógy pro děti, instruktorka metody Pilates, učitelka taneční průpravy, moderního a současného tance, tanečnice a taky trochu zpěvačka.

Poznejte mě blíže 🙂

HELENA MÍŠOVÁ

Jsem ministerstvem akreditovaný instruktor kulturistiky a učitel Hatha jogy, dále mám certifikáty na instruktora cvičení na bosu, TRX a kettlebell. Zaměřuji se na cvičení s těhotnými, seniory a poporodní cvičení. Prošla jsem školou Ashtanga jogy s jedním z nejlepších učitelů v České republice, cvičila jsem jógu v Indii nebo na Bali a absolvovala jsem mnoho workshopů o józe s různými zaměřeními.

Poznejte mě blíže 🙂

PROFESNÍ KURZY

JAKUB RŮŽIČKA

Jakub Růžička is an information security consultant specialized in ethical hacking and SIEM/SOC (security information and event management /security operations center). Other areas of his interest /developing expertise include web programming, data mining, machine learning and big data, which he seeks to apply in the computer security realm and would like to further develop as a business or research activity.

Poznejte mě blíže 🙂

MICHAL ŽMOLÍK

Lektor je absolvent fakulty Humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze, obor řízení a supervize v sociálních a zdravotnických organizacích a Pražské vysoké školy psychosociálních studií, obor sociální práce se zaměřením na aplikovanou psychoterapii.

Poznejte mě blíže 🙂

ADÉLA PROKOPCOVÁ

Lektorka rétoriky a prezentačních dovedností.

Poznejte mě blíže 🙂

JANA ŽMOLÍKOVÁ

Lektorka vystudovala jednooborovou psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Po atestační zkoušce v oboru klinická psychologie a specializační zkoušce v oboru systematická psychoterapie rozšířila své vzdělání výcvikem v koučování.

Poznejte mě blíže 🙂

PETR HAVRÁNEK

Lektor se narodil v Praze, studoval na Fakultě architektury ČVUT. Zabývá se projekční činností ve stavebnictví, řešením interiérů, 3D vizualizacemi. Věnuje se sportu, zejména lyžování, cyklistice a vysokohorské turistice.

Poznejte mě blíže 🙂

ZÁJMOVÉ A TVŮRČÍ KURZY

RENATA JIŘÍKOVÁ

Lektorka je absolventka FFUK, novinářka, herečka a dramaturgyně Divadla Minaret, lektorka hereckých kurzů a osobního rozvoje, terapeutka, životní praxe: dvě děti školního věku.

Poznejte mě blíže 🙂

MARIKA MÁNKOVÁ

Vystudovala Textilní průmyslovou školu v Brně, absolvovala diplomové studium obor interiérový designer v Praze, zahradní architekturu, floristiku a ráda se věnuje vlastní kreativní tvorbě. Nyní se zabývá tvorbou i realizací interiérových a zahradních návrhů.

Poznejte mě blíže 🙂

MONIKA ANDROVÁ

Lektorka provozuje 20letou praxi jako terapeutka metody one brain a Bowen masážní techniky a při své práci s klienty velice ráda používá bachovy esence a bylinné směsi, které jsou prospěšné pro vyladění psychiky.

Poznejte mě blíže 🙂