STUDIO BOŘISLAVKA

Studio Bořislavka bylo založeno v srpnu 2013 a od té doby využilo jeho služeb mnoho spokojených zákazníků. Všichni naši lektoři jsou profesionálové v daném oboru s lektorskou praxí a zkušenostmi. Studio se nachází na Náměstí Bořislavka v Praze 6 v části, které se od nepaměti říká Bořislavka. Studio je dobře dostupné MHD i automobilem. Nachází se 3 minuty chůze od nové stanice metra Bořislavka, stejně tak i zastávek tramvají a autobusů Bořislavka a Na Pískách. V okolí je možné bez problémů zaparkovat ve vyznačených zónách.

V rámci vzdělávacích kurzů máme připraveny jazykové kurzy, semináře, workshopy, aktivní tréninky, přednášky a v neposlední řadě rekvalifikační kurzy. Jazykové kurzy je možné navštěvovat i individuálně, kurz je pak tvořen na míru, dle Vašich požadavků. Zde nabízíme ukázkovou hodinu zdarma. Skupinová výuka probíhá v menších skupinkách, aby byl zajištěn individuální přístup ke každému klientovi a jeho osobním potřebám. Našim klientům nabízíme stálé zázemí plně vybavených učeben.

Pro děti je připraveno doučování (rozsah učiva základních škol a středních škol), systematická příprava na přijímací zkoušky na střední školy, dále pak kurzy jazykové i zájmové, a to včetně výuky hry hudební nástroje. Pro dospělé a mladistvé máme velkou škálu kurzů, od jazykových přes kurzy odborné zaměřené na marketing, dále kurzy rozvoje osobnosti, jako jsou například kurzy prezentačních dovedností, dramatické kroužky až po široký rozsah zájmových kurzů, od aranžování květin až po výtvarnou dílnu. Odpočinout a zrelaxovat je možné i během oblíbeného cvičení pilates či při józe či v rámci přidružených kosmetických služeb. Součástí našich služeb jsou i jazykové korektury, překlady a copywriting.

Velmi podstatnou a stále se rozvíjející součástí nabídky vzdělávacích aktivit jsou profesní, akreditované a rekvalifikační kurzy, jako jsou např. Pracovník v sociálních službách a Lektor dalšího vzdělávání.V dubnu 2015 byl založen spolek Vzdělávací Studio Bořislavka z.s., který tyto kurzy zaštiťuje. Hlavním cílem a účelem spolku je osobní rozvoj a vzdělávání všech skupin občanů. Vzdělávací programy zajišťované spolkem jsou především zaměřeny na podporu zaměstnanosti a podporu genderové vyváženosti (snížení rozdílů v postavení žen a mužů) na trhu práce a slaďování soukromého a pracovního života, s přihlédnutím k osvětě a propagaci principu rovných příležitostí, zlepšení přístupu žen ke vzdělávání a zaměstnání, zvýšení účasti žen v podnikání a motivaci zaměstnavatelů využívat nové formy zaměstnání. Dalším cílem spolku je také snaha o zkvalitnění kulturní gramotnosti a dále dlouhodobě podporuje celoživotní odborné vzdělávání, které vede ke zvyšování odborné způsobilosti a kvalifikace všech skupin občanů. Snahou spolku je nabízet zvýhodněné/dotované kurzy, jako například počítačové kurzy pro seniory, jazykové kurzy pro ženy na mateřské, seniory či děti ZŠ atp. V aktuálních nabídkách kurzů si jistě každý potřebný kurz najde!