JAK TO U NÁS CHODÍ PŘI CVIČENÍ

Jóga a pilates

Ve Studiu Bořislavka mohou cvičit děti i dospělí a to pod vedením certifikované lektorky! Pravidelně každý čtvrtek! Cvičební podložky jsou k dispozici.

Pilates

Cvičení pro všechny, kdo se potřebují po náročném dni uvolnit a načerpat novou energii do bolavého těla. Cvičení rozvíjí koordinaci, sílu, rovnováhu, flexibilitu a dýchání. Posiluje zádové, břišní a hýžďové svaly jako základ správného držení těla. Do kurzu se můžete přihlásit kdykoli během roku!

Cvičení a jóga pro děti

Jóga je pro děti přirozeným pohybem, který jim v dnešní „počítačové“ době chybí. Je pro ně zábavou, hrou a radostí podporující přirozené tendence organismu dostat se do rovnováhy.
Děti se prostřednictvím cvičení seznámí se svým tělem a naučí se správným pohybovým návykům (sed ve škole, chůze, stoj, doplňkové aktivity). Cvičení bude prováděno zábavnou formou s využitím herních prvků na protažení zkrácených svalů, posílení oslabených svalů, rovnováhu a koordinaci. Postupně se procvičuje a protahuje celé tělo od hlavy až po prsty na nohou. Samozřejmě není opomenut ani na nácvik dechu. Při cvičení se využívá prvků jógy, pilates, SM Systému a fyzioterapeutických cvičení na podporu správného držení těla.